ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 
                                                   
  Як OEM-поставщик газових пружин, амортизаторів та електромеханічних приводів, Stabilus є надійним постачальником - у тому числі і на ринку запасних частин. Ці продукти дозволяють легко, зручно та безпечно відкривати та закривати капоти двигуна, задні окна та кришку багажника, а також бардачки чи кришки центрального підлокотника: це все рішення від Stabilus.
  Пневматичні пружини та амортизатори можна знайти в автомобілях усюди, де потрібен легкий та безпечний рух, певна послідовність руху або м'яке гасіння вібрації. Вони працюють без додаткової енергії, займають невелике місце завдяки своїй компактній конструкції, довговічні та практично не вимагають обслуговування. Електромеханічні приводи удовільняють потреби в комфорті та переміщенні одними натисканнями кнопок.
  Безчисельна кількість автовиробників по всьому світу вибирають Stabilus у якості свого OEM-постачальника. Природньо, цей преміальний стандарт розширюється і на ринку запчастин. Stabilus забезпечує оригінальну чи серійну якість для всіх типів автомобілів.
  Повний асортимент нараховує більше 6000 найменувань деталей: від амортизатора рульового управління на Mercedes Gelandwagen до амортизаторів, що відкриваються двері угору на Lamborghini Aventador.