ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 


 Гальма Textar, виготовлені за високоточною ультрасучасної технології, забезпечують максимальний рівень безпеки, ефективності і комфорту. Цей безкомпромісний підхід вже понад 100 років кредо компанії Textar. І саме тому Textar - це партнер, якому довіряють провідні сучасні виробники транспортних засобів у всьому світі.
 
  Textar - це бренд оригінального устаткування, якому довіряють багато провідних світових виробників транспортних засобів. Асортимент запчастин надає переваги досвіду і знань концерну TMD Friction, а всі продукти гарантовано відповідають стандартам оригінального устаткування.
 
  Коли інші виробники зосереджуються в основному на ціні, для Textar головним пріоритетом завжди є висока якість. На розробку, випробування і випуск кожного нового оригінального продукту йде до трьох років. Досвід, отриманий від розробки деталей оригінального устаткування, Textar передає на ринок запчастин.
 
  Textar зберігає позицію світового лідера в сфері гальмівних технологій, привносячи інновації в усе, що виробляє, щоб пропонувати кращу продукцію на ринку. Коли інші дотримуються стандартів, Textar встановлює їх.