ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

     TRW Automotive – один з провідних світових виробників гальмівних систем і кермового керування для легкових і вантажних автомобілів. Також TRW Automotive постачає системи активної і пасивної безпеки для усіх провідних автомобілебудівних концернів. На зборочні конвеєри постачаються системи кермового керування та підвіски, системи подушок безпеки та ременів безпеки та багато іншого.
    TRW Automotive займає передові позиції у розробці та виготовленні гальмівних систем і систем кермового керування завдяки своїм програмам науково-досліднецьких і досвідно-конструкторських робіт. Значна частина доходів фірми інвестуються в наукові дослідження. З 1960 року TRW Automotive реалізує програму відновлення запчастин, які постачаються на aftermarket.

 У TRW Automotive працює понад 66 000 чоловік у 24 країнах світу.TRW Automotive на незалежному ринку автозапчастин (IAM) і в сфері сервісних послуг для автовиробників (VMS) є провідним постачальником високоякісних запасних частин для ремонту та обслуговування гальмівних систем, систем кермового керування та підвіски легкових і вантажних автомобілів.
     Програма виробів включає в себе дискові та барабанні колодки, гальмівні диски та барабани, нові та оновлені: супорти, кермові рейки, насоси гідро підсилювача, головні та робочі гальмівні циліндри, циліндри зціплення, гальмівні шланги, троси, кермові тяги, наконечники кермових тяг, важелі та шарніри підвіски, тяги стабілізаторів, амортизатори, діагностичне обладнання та обладнання для обслуговування гальмівних систем, мастила та гальмівні рідини.

  Підрозділ TRW Automotive Aftermarket, яке займається постачанням ринку післягарантійного обслуговування, є частиною концерну TRW Automotive і займає місце в десятці світових лідерів виробників авто-компонентів. TRW є провідним виробником у галузі продукції автомобільної безпеки, розробляючи та випускаючи найбільш повний у галузі асортимент технологій для активної та пасивної безпеки. Системи активної безпеки (гальмівні системи, електронні системи стабілізації, компоненти кермового керування) покращують контроль над автомобілем і допомагають уникнути зіткнень, а системи пасивної безпеки покликані звести до мінімуму травми у випадку аварії (ремені, подушки та електронні системи безпеки).
  TRW Automotive – один з учасників програми Exponentia – глобальної навчальної концепції, організованої провідними виробниками авто компонентів, мета якої – приведення знань технічних спеціалістів СТОА до рівня сучасних вимог.

 
 
Інформація була взята з Інтернет сайту виробника http://www.trwaftermarket.com/