ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 
 
  Підприємство Valeo розпочало свою діяльність у 1923 році у Франції з виробництва гальмівних накладок і дисків зчеплення. Поступово, шляхом власного розвитку і придбання інших підприємств, до 1990-го року Valeo стає концерном міжнародного рівня. Сьогодні група Valeo включає в себе 134 заводи, 52 науково-дослідницьких і технічних центри. У корпорації працює понад 82 тисячі осіб у 30 країнах, обіг у 2015 році перевищив 14,5 мільярди євро.
  Основними клієнтами Valeo є виробники німецьких (VW, Audi, BMW, Mercedes), французських (Renault, Peugeot), італійських (Fiat, Alfa Romeo), і корейських (GM-DAT, KIA-Hyundai) автомобілів. Зокрема, 42 % всіх встановлюваних на автомобілі зчеплень – це зчеплення Valeo.
  Для ринку запчастин пропонується 176 товарних лінійок 12-ти товарних груп – від деталей зчеплення і оптики до електроніки і деталей уприскування.
  Продукти Valeo проходять найжорстокіший контроль якості, всі виробничі підприємства пройшли сертифікацію за галузевим стандартом ISO TS/16949. 
  Всі вироби для вторинного ринку запчастин виробляються на тих же виробничих лініях, з яких сходить продукція ОЕ, за тими ж стандартами і специфікаціями. Висока якість і характеристики продукції Valeo базуються на багаторічному досвіді власних розробок і співробітництві з провідними автовиробниками.
  Для вторинного ринку запасних частин компанія Valeo слідкує концепції Мульти-фахівця і пропонує продукцію в 14 товарних категоріях для пасажирського транспорту:
- система освітлення
- охолодження двигуна
- електричні системи автомобіля
- фільтра 
- гальмівні системи
- управління двигуном
- системи контролю паркування та руху автомобіля
- системи безпеки автомобіля
- системи трансмісії
- системи очищення вікон
- кондиціонування
- електричні аксесуари і регулювання вікон
- системи управління клімат контролем
- перемикачі
 
Інформація була отримана з Інтернет сайту виробника: http://www.valeoservice.com/