ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

  

    Компанія, що випускає термостати VERNET була заснована у 1952 році у Франції. Спочатку компанія випускала термостати для пральних машин. У 1962 році компанію придбала фірма CALORSTAT, яка спеціалізувалася на виробництві термостатів для автомобільної промисловості та з цього моменту з’явилася торгова марка автомобільних термостатів VERNET. 
    У даний момент компанія VERNET перетворилася у світового лідера у галузі виробництва термостатів для автомобільної промисловості, а саме для легкових та вантажних автомобілів. Всього компанія виготовляє понад 13 млн. термостатів і датчиків на рік. 60% усієї продукції, що виготовляє компанія, постачається на збиральні конвеєри провідних автогігантів - Alfa-Romeo, Fiat, Lancia, Citroеn, Dacia, Ford, Hyundai, Lada, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Rover, Suzuki, Toyota, Volvo ,VW.
    Поставки термостатів на ринок aftermarket здійснюється у 150 країн світу. Компанія має свою науково-дослідницьку лабораторію, в якій здійснюються наукові розробки та розробляються нові конструкції датчиків і термостатів. Саме виробництво оснащене високоточним обладнанням, впроваджені новітні технології. Все це у сукупності дозволило забезпечити оптимальне поєднання високої якості продукції, що випускається та порівняно невисокої ціни, що робить термостати VERNET одними з самих популярних на ринку автомобілебудування.

     Якість продукції, що виготовляється підтверджено міжнародними сертифікатами якості QS 9000 и ISO 9001. Асортимент продукції, яку виготовляє компанія включає в себе термостати, що призначені для бензинових та дизельних двигунів, температурні датчики, датчики тиску масла, інші термоелементи. На складі постійно у наявності 1 млн. одиниць продукції. У склад компанії входить 6 заводів, які розташовані у Франції Аргентині, Іспанії, Індії США, а також представництва, розташовані в більшості країн світу. Термостати VERNET є важливим компонентом систем двигуна та відрізняються якістю та надійністю.
   Відмінною рисою термостатів VERNET є висока точність регулювання за показниками температури, довгий строк експлуатації. У виробництві використовуються революційні технології і спеціальний склад. Термостати VERNET стійкі до хімічної корозії, впливу високих температур. Компанія випускає широкий асортимент термостатів і датчиків, який охоплює потреби європейського та азіатського автомобільних ринків.

 


                                              

Информация была взята с интернет сайта производителя: http://www.vernet.fr/