ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

        Німецька компанія  VICTOR REINZ заснована в 1920 році. Вже понад 80 років фірма  VICTOR REINZ – член міжнародної корпорації Dana – є одним з найбільш відомих виробників різноманітних наборів прокладок, ущільнень і сальників для двигунів і трансмісій. Виробництво компанії сконцентровано на 23 підприємствах, а сервісне обслуговування клієнтів покладається на 10 сервісних центрів, які розташовані як у Європі, так і в Америці.
  Продумана система сприйняття зростаючих потреб клієнтів, впровадження нових технологій, постійне вдосконалення, висококваліфікований та дружній персонал ( понад 1100 співробітників) висувають фірму до ряду найбільш привабливих партнерів, як для оригінальних виробників, так і для кінцевих споживачів продукції на ринку запасних частин.

     VICTOR REINZ забезпечує своїм клієнтам найкращий рівень якості, як в обслуговуванні, так і в наданні продуктів. Щоб випускати прокладки, які мають неперевершені властивості ( опір маслу, охолоджуючій рідині та газам) та досягати найкращих результатів, VICTOR REINZ використовує 14 постачальників різноманітної сировини.
     Мета VICTOR REINZ – щоб клієнти були постійно захоплені якістю, яку вони отримують від VICTOR REINZ з моменту відправлення заявки до її повного задовольняння.         
     VICTOR REINZ отримав нагороду «Нуль дефектів» з заводу Форд за 3,5 млн. сальників, поставлених ним у 1997 р. Також VICTOR REINZ був нагороджений у 1998 р. премією якості уряду Індіани, а також нагородою Форда.
     Головна відмінність VICTOR REINZ це сучасні розробки, що лежать в основі будь-якого виробу. VICTOR REINZ розробив три шари, які є основою прокладок. Це забезпечує оптимальний захист від шуму, вібрації, високої температури. Крім того, ця тришарова система важить набагато менше, ніж двошарові, що зазвичай використовують. 
     Майже 10 років VICTOR REINZ є головним постачальником прокладок світовим лідерам автомобілебудування, таким як: Audi, BMW, FORD, MERSEDES, GM, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, SAAB, WOLKSVAGEN, і VOLVO. Це дозволяє в повній мірі відчути усі переваги VICTOR REINZ , завдяки цікавому дизайну, новим розробкам, інженерній підтримці, застосуванню автоматизованих систем керування. 

Інформація була взята з Інтернет сайту виробника http://www.reinz.com/