ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

     У 1953 році, ще починаюча компанія Rocket Chemical Company та її троє співробітників в маленькій лабораторії в Сан-Дієго (Каліфорнія, США) спробували створити набір сольвентів для запобігання корозії і знежирюванню для використання в аерокосмічній індустрії.
  Щоб формула для витіснення вологи запрацювала, їм знадобилося 40 спроб. WD-40 - це скорочення від "Water Displacement perfected on 40-th try", що перекладається як "Витіснювач води завершений на 40-й спробі". Ця секретна формула насправді відмінно працює, тому що її використовують досі, і їй не знайдено рівних.
  Перший підрядник, який використовував WD-40, була компанія Convair, яка використовувала формулу для захисту зовнішньої обшивки ракети Atlas від корозії. Формула настільки добре працювала, що кілька робочих забрали баночки WD-40 з заводу додому.

  Через кілька років після першого використання WD-40 в промисловому виробництві, засновник компанії Rocket Chemical Company - Норм Ларсен почав експериментувати з розфасовкою WD-40 в аерозольні балончики, обгрунтовуючи це тим, що споживачі можуть знайти застосування продукту дома, як це робили деякі із співробітників . Вперше продукт з'явився на полицях магазинів в Сан Дієго в 1958 році.

   Вже у 1960 році компанія зросла майже вдвічі, в ній тепер працювали сім чоловік, які розвозили близько 45 упаковок на день в багажниках власних машин по різних магазинах технічного обладнання та спортивних товарів у Сан Дієго.
 
    У 1961 році було зроблено перше замовлення на повну вантажівку WD-40, коли співробітники компанії приїхали в суботу для виготовлення  додаткової партії концентрату, щоб задовольнити потреби жертв руйнувань урагану Карла,який пронісся по Мексиканській затоці США. Тоді WD-40 була використана, щоб відремонтувати машини та обладнання, пошкоджені дощем і повінню.
У 1969 компанію перейменували на ім'я її єдиного продукту - WD-40 Company.
Багато автолюбителів часто відчувають дрібні, але дуже неприємні труднощі при спілкуванні зі своїми сталевими кіньми. То заклинить замок на морозі, то в сиру погоду відмовиться нормально заводитися двигун, то поїздка по  дорозі, яка ремонтується обернеться багатогодинними спробами стерти налиплий гудрон. Ще гірше, коли при ремонті автомобіля доводиться стикнутися з гайкою або болтом, які прикіпіли - це може обернутися як поломкою інструменту, так і саднами на руках. Є також безліч інших дрібних життєвих проблем - починаючи від скрипучих петель і підклиніваючого колективного замку на під'їзній двері, і закінчуючи приклеєними аби-куди вашим улюбленим чадом наклейками.
     Неважливо, чи є ви професійним механіком або просто майстром на всі руки - всі ці, та багато інших проблем можна вирішити, використовуючи WD-40 - технічний аерозоль універсального призначення, здатний очищати, захищати, проникати, змащувати і зганяти вологу як ніякий інший продукт на світі.
     WD-40, а попросту "ведешка", навряд чи потребує представлення автомобілістам. Здається, що цей продукт відомий буквально всім. Але насправді, далеко не всі знають, наскільки він універсальний, і скільки функцій він може виконувати! За своїми якостями цей аерозоль перевершує показники традиційних легких мастильних речовин, дисперсійних масел, водовідштовхувальних речовин, очищувачів металу, силіконових аерозолів. Використовувати WD-40 можна в багатьох сферах діяльності. Він застосовується в збройовій та аерокосмічної промисловості, авіації, електромеханічному виробництві, в офісі, вдома, скрізь!
Всі знають, що за допомогою WD-40 легко відкрутити іржаву гайку або запобігти замерзанню замків взимку, але те, що WD-40 очищає, змащує, захищає від корозії механізми і деталі, відомо не багатьом. Навіть функція, від якої WD-40 отримав свою назву - "Water Displacement" - "витіснювач" води, ще не отримала такого широкого застосування на російському ринку. WD-40 допомагає запустити навіть вологий двигун: не будучи провідником електрики, він покриває поверхні, забезпечуючи відсутність вологи навіть в мікроскопічних шорсткостях металу, а утворена плівка захистить від іржі і корозії кузов та деталі автомобіля. Продукт не містить силікону, отже, покрита WD-40 поверхня не буде липкою або маслянистою і тому не буде притягувати пил або бруд, і більше того, WD-40 є ідеальним очисним засобом для всіх рухомих частин механізмів. Резюмуючи все вищесказане, виділимо основні 5 функцій WD-40.
Отже, WD-40:
   • витісняє вологу і утворює захисний бар'єр проти вогкості;
   • захищає від корозії навіть в самих екстремальних умовах;
   • змащує деталі не залишаючи жирних або липких слідів;
   • проникає в механізми, звільняючи заіржавілі частини;
   • легко видаляє жир, бітумні плями або залишки клею.
 

       
 Информация была взята с Интернет сайта производителя  http://wd-40.ru/