ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 
  Концерн ZF є світовим лідером з виробництва техніки приводу і підвіски, а також систем активної і пасивної безпеки. 15 травня 2015 року концерн оголосив про придбання американського автомобільного холдингу TRW Automotive і тепер об'єднує близько 230 виробничих підприємств в 40 країнах світу. У 2015 році концерн нараховує 138 000 співробітників, а його оборот за попередніми розрахунками складе від 29 до 30 мільярдів євро. Концерн ZF входить в трійку найбільших постачальників для автомобільної промисловості у світі.
 
  ZF Services - це бізнес-підрозділ, який послідовно застосовує досвід і розробки концерну ZF у сфері післяпродажного обслуговування. Комплексні підходи і повна лінійка продукції ZF забезпечують надійність і економічність транспортних засобів протягом всього життєвого циклу. Техніка приводу і підвіски виробництва ZF представлена на ринку під широко відомими торговими марками «Sachs», «Lemförder» і «ZF Parts». Завдяки міжнародній сервісної мережі і широкому асортименту продукції , що відповідає вимогам кожного конкретного ринку, ZF Services є затребуваним діловим партнером не тільки в автомобільній галузі .
 
  Сьогодні асортимент концерну ZF включає в себе вузли, деталі та компоненти коробок передач, приводу, підвіски, а також осі в зборі. Продукція ZF використовується в легкових і комерційних автомобілях, будівельній та сільськогосподарській техніці, а також у залізничному і водному транспорті. Крім цього, ZF пропонує вузли та деталі для вітроенергетичних установок і електронного обладнання. На міжнародному ринку післяпродажного обслуговування концерн представлений підрозділом ZF Services. У травні 2015 року ZF завершив операцію з придбання американського автомобільного холдингу TRW.
    
 
Додаткову інформацію про концерн, а також ілюстративний матеріал Ви знайдете на сайті: www.zf.com/presse