ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 


Шанси для Вашого сервісу
     Зростання продажів нових і старих автомобілів триває, завдяки чому збільшується кількість автомобілів, оснащених сучасними складними системами бензинового і дизельного вприскування.
    З ростом їх продажів незмінно збільшується і кількість замовлень на ремонт, а це означає величезний потенціал для Вас.
      Ваша мета - збільшення в довгостроковій перспективі обсягів продажів автозапчастин та робіт.
     Забезпечте собі зростання продажів і прибутку в умовах зростання ринку ремонту бензинових і дизельних систем вприскування.
     Bosch і Ваш оптовик  з продажу автозапчастин та обладнання забезпечать Вас підтримкою для розвитку Вашого бізнесу з ремонту автомобілів.
    Системи сучасного автомобіля стають все складніше і складніше. Діагностика та ремонт сучасного автомобіля сьогодні можливі тільки за наявності інформації і знань про діагностику та ремонт.

Технологія як можливість
  Раніше виконання ремонту систем дизельного і бензинового вприскування був можливим тільки на вузькоспеціалізованих автосервісах.
     Сьогодні Ви, будучи універсальною СТО, можете в повній мірі використовувати потенціал з проведення діагностики та ремонту завдяки:
 • знанням в галузі бензинового та дизельного вприскування;
 • простій діагностиці систем і компонентів;
 • можливості проведення робіт з ремонту та заміни вузлів і компонентів систем.

Партнерство з Bosch з діагностики та ремонту систем вприскування для Вашого автосервісу
      Наша програма розвитку автосервісу складається з 3 пакетів, кожен з яких включає в себе навчання співробітників сервісу і необхідний мінімум обладнання та інструментів. Успішно освоївши один пакет, Ваш автосервіс перейде до освоєння нового пакету послуг. Таким чином, Ви зможете крок за кроком збільшувати свій оборот, надаючи нові послуги в області діагностики і ремонту автомобілів.
 
 

 Бош модуль впрыск.pdf