ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

          Для своїх партнерів ми надаємо унікальні кредитні умови на придбання якісного обладнання для обслуговування автомобілів. Головною відмінністю від інших пропозицій на ринку є підписання кредитного договору безпосередньо з нашою компанією без участі будь-якої фінансової або страхової структури. Це дає перевагу в створенні індивідуальних кредитних умов, швидкості і простоті отримання обладнання, автоматичне надання технічної підтримки та навчання, обговорення всіх питань, що виникли з надійним партнером.

 
   При виборі постачальників обладнання ми дотримуємося правила - обладнання для СТО повинно бути високопродуктивним, довговічним, зручним у використанні, безпечним, що пройшло сертифікацію згідно українських стандартів. Таке обладнання не може бути дешевим. Саме тому наша компанія пропонує придбати обладнання в кредит.
 Кожна СТО має можливість придбати обладнання, а ось якісне і високоточне - це вже дуже витратне завдання. Девіз нашої кредитної програми "Якісне обладнання для автосервісу може бути доступним!". Переконайтеся і ви в цьому!

 


 

Умови надання кредиту уточнюйте у відділі обладнання (050) 404-8-505 або kirill.balakhonov@bastion.od.ua