ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 
Приєднуйтесь зараз. Світ призів чекає на Вас
      Стати учасником легко, а отримувати бали ще легше: увійдіть, і купуючи автозапчастини Bosch, бали автоматично нараховуватимуться Вам кожен місяць.
 
Реєстрація
     Заповніть реєстраційну форму, вказавши назву свого магазину або СТО, адреса, Ваше ім'я і адресу електронної пошти. Виберіть дилерів, у яких Ви купуєте автозапчастини Bosch і відправте реєстраційну форму.
Нарахування балів
При кожній покупці автозапчастин Bosch у дилерів Ви отримуєте бали - 7 балів за кожні 4000 гривень без ПДВ, а за закупівлю дизельних запчастин 4 бали за кожні 4000 гривень без ПДВ. Ви можете накопичувати бали і обмінювати їх на призи з більшою вартістю або відразу ж вибирати невеликі за вартістю призи. Бали нараховуються щомісяця на Ваш рахунок за допомогою дилерів, яких Ви вказали при реєстрації.
 
Обмін балів та отримання призів
    Оберіть приз з каталогу, представленого на сайті. Як тільки на Вашому балансі накопичилося достатньо балів, замовте приз, і він буде відправлений Вам негайно.
 
Додаткові акції
     Акції роблять програму лояльності Bosch extra ще більш привабливою: у визначені терміни Ви отримаєте додаткові бали за різні товари. Ви зможете ще швидше зібрати необхідну кількість балів для отримання вподобаного призу.
Сайт програми лояльності http://www.bosch-extra.com.ua/