ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 
Сервісно-інформаційне програмне забезпечення ESI [tronic] 2.0


     Система інформаційних блоків, що встановлюються на персональний комп'ютер, підвищує ефективність роботи з діагностичною технікою Bosch. Сучасний інтерфейс пропонує простий і швидкий доступ до всієї інформації, починаючи з ідентифікації транспортного засобу і закінчуючи алгоритмами пошуку несправностей і підбором запчастин. Бази даних охоплюють більше 95% європейського автомобільного ринку. Навігаційне вікно, з єдиною системою для всіх марок автомобілів забезпечує швидкість і зручність роботи. Регулярне оновлення (4 рази на рік). Може оновлюватися з DVD, а також безпосередньо через ПК з виходом в інтернет. Програмне забезпечення поширюється по платній підписці.

Моторна і системна діагностика автомобіля

    Універсальні (мультимарочні) прилади системної діагностики серії KTS з програмним забезпеченням ESI [tronic] для діагностики різних електронних систем управління легкових автомобілів:

 • бензинові двигуни;
 • дизелі;
 • АКПП;
 • гальмівні системи (ABS, ASR та ін.);
 • подушки безпеки і преднатяжителі ременів;
 • «комфорт-системи» (кліматична установка, склопідйомники, мультимедіа та ін.).
Новинка! KTS Truck.
Системний тестер KTS Truck призначений для роботи з електронними системами управління вантажних автомобілів, причепів, автобусів та легкого комерційного транспорту. Він працює під управлінням персонального комп'ютера з встановленим оновлюваним програмним забезпеченням ESI [tronic] for Truck. Обмін даними з комп'ютером здійснюється за допомогою радіоканалу Bluetooth. За допомогою спеціалізованих адаптерів KTS Truck підключається безпосередньо до діагностичного розйому транспортного засобу або причепа. Блок управління розпізнається автоматично і проводиться зчитування дійсних значень, пам'яті помилок та інших специфічних даних.
 
Стаціонарні універсальні вимірювальні модулі

  FSA - 720 і FSA - 740.
Це базові моделі нової лінійки моторної діагностики Bosch. У поєднанні з персональним комп'ютером FSA - 720 і FSA - 740 утворюють повноцінні мотортестери, що мають:
 • генератор сигналів;
 • осцилограф з частотою розгортки 50 мГц;
 • зонди і датчики для вимірювання різних величин (напруга, струм, тиск, температура та ін.);
 • функцію тривалого заміру струму розряду АКБ із записом результатів.
       Працездатність Мотортестер забезпечується пакетом програмного забезпечення SystemSoft [plus].
Підключивши до Мотортестер на базі FSA - 720 і FSA - 740 системний тестер KTS можна отримати діагностичний комплекс з унікальними можливостями. Доповнюючи один одного прийоми системної і моторної діагностики дозволяють локалізувати несправності, які раніше доводилося шукати методом пробної заміни деталей. У тому числі:
 • фізичний тест проходження сигналу по шині CAN;
 • перевірку датчиків і їх сполук без їх відключення від автомобіля.
   Новинка! FSA 050M

  Прилад FSA 050 призначений для перевірки електричних ланцюгів гібридних та електромобілів. Передбачені можливість спільної роботи з пристроями сімейства FSA і передача даних у програму CompacSoft * Обмін даними з комп'ютером здійснюється за допомогою радіоканалу Bluetooth.

Портативний мотортестер FSA 450.
  • незалежний цифровий мультиметр (до 400 В)
  • можливість виміру розряження і надлишкового тиску
  • різні перевірочні алгоритми для первинного та вторинного ланцюгів запалювання (до 12 циліндрів)
  • зручний інтерфейс користувача
  • русифіковане ПО
  • можливість збереження записаних сигналів на ПК
  • кольоровий сенсорний екран 8 "
  • ударостійкий корпус
 
Тестер для перевірки акумуляторних батарей BAT 131
 

     Тестер BAT 131 проводить діагностику 6 і 12-вольтових рідинних, AGM плоских, AGM спіральних, і гелієвих батарей, а також 12 і 24-вольтових систем запуску та харчування в пасажирських автомобілях і легких вантажівках. Прилад показує результати діагностики через кілька секунд, а також має вбудований принтер для того, щоб надати клієнту копію результатів діагностики.
Додаткові властивості включають наступне:
 • діагностика батарей від 100, до 2000 CC.
 • ідентифікація пошкоджених осередків
 • захист від зворотньої полярності
 • діагностика розряджених батарей
 • діагностика мульти-вимірювальних систем (EN, EN2, DIN, SAE, IEC, JIS)
 • багатомовний інтерфейс користувача

Пускозараядний пристрій BSL 2470


      Пускозарядний пристрій для АКБ 12 і 24 В. Захист від перешкод на виході (DIN 40839 I, ступінь випромінювання перешкод I) дозволяє заряджати АКБ, не відключаючи її від бортової мережі автомобіля без ризику пошкодження електронного обладнання. Захист від перезаряду, переполюсовки, короткого замикання. Плавне регулювання струму заряду. Режими прискореної зарядки, буферної зарядки, тривалої зарядки, зарядки глибоко розряджених АКБ. Перемикачі 12В / 24В, температури АКБ, стандартна / не обслуговуюча АКБ. Ізольовані клеми кабелів. Захист від перешкод і піків напруги в режимі пуску.


Електронний зарядний пристрій BML 2415/2415 FW

     Зарядний пристрій для АКБ 12 і 24 В. Захист від перешкод на виході (DIN 40839 I, ступінь випромінювання перешкод I) дозволяє заряджати АКБ, не відключаючи її від бортової мережі автомобіля без ризику пошкодження електронного обладнання. Захист від перезаряду, переполюсовки, короткого замикання. Режими буферної зарядки, тривалої зарядки, зарядки глибоко розряджених АКБ. Плавне регулювання струму зарядки. Індикація режиму заряду, несправності і переполюсовки. Перемикачі 12 В / 24 В, температури АКБ. Ізольовані клеми кабелів. BML 2415 FW додатково оснащується кронштейном для кріплення до стелі і 5-метровим кабелем зі штекером DIN 14690.
 
 
Обладнання для обслуговування кліматичних установок - Bosch ACS


     Установка для обслуживания кондиционеров ACS 511 – это выгодный экономичный вариант, который был специально разработан для автосервисов с небольшой загрузкой.
      Установка для обслуживания кондиционеров ACS 611 – это высокопроизводительное устройство, оснащенное более мощным компрессором и вакуумным насосом. Модель подойдет для обслуживания не только легковых, но и небольших грузовых автомобилей.
   Устройство ACS 810 было создано Bosch для решения специфических задач по обслуживанию систем кондиционирования воздуха коммерческого транспорта и автобусов.

 
Прилади для перевірки форсунок і вимірювання тиску


EPS 100. Исполнение согласно стандарту ISO 8984 с корректировкой объема. EPS 100 для испытуемых образцов до 400 бар, для проверки форсунок размеров P, R, S и Т.
    EPS 205 - настольный прибор для проверки форсунок, насос-форсунок, инжекторов с электромагнитным управлением. Функции прибора: проверка систем насос-форсунка, 1- и 2-пружинных форсунок, форсунок с датчиком подъема иглы, инжекторов Common Rail с электромагнитным управлением от Bosch и других производителей.
Преимущества:
 • компактный настольный прибор с сенсорным экраном;
 • автоматизированный процесс диагностики;
 • интегрированная база данных для сохранения измеряемых параметров и данных клиента;
 • проверка инжекторов по дозе впрыскиваемого топлива.

Стенды проверки топливных насосов высокого давления

  EPS 708. Новий стенд Bosch EPS 708 дозволяє тестувати компоненти систем Common Rail з тиском уприскування до 2200 бар - найвищим із застосовуваних сьогодні в серійних моторах. Враховуючи тенденцію до збільшення тиску, стенд готовий перевіряти системи з тиском до 2500 бар. EPS 708 оснащений вбудованою системою охолодження, що дозволяє значно знизити витрату води і спрощує підключення стенду. Bosch EPS 708 дозволяє перевіряти електромагнітні форсунки і паливні насоси систем Common Rail, виробництва Bosch та інших компаній. Кількість палива, що розпорошується форсункою вимірюється за допомогою електроніки. Електроніка також регулює тиск насоса і подачу мастила.
    Стенд дозволяє також перевіряти п’єзофорсунки виробництва Bosch, Denso і Siemens / Continental, використовуючи спеціальне дооснащення CRI Piezo. У цей набір включено все необхідне для всебічної перевірки п’єзофорсунок. Додатково до випробувань на витік та кількості палива, що вприскується за допомогою запропонованого набору можна перевірити електричний модуль форсунки на наявність дефектів ізоляції.
   Необхідні технічні дані для порівняння результатів тестування із заводськими характеристиками наведені на CD TestData, який доступний за передплатою. Крім цього Bosch вперше запропонував тест для визначення стабільності розпилу палива форсункою. Ця дуже точна перевірка дозволяє діагностувати специфічні дефекти форсунок систем Common Rail. Стенд отримав нову систему фіксації форсунок, що дозволяє зменшити час установки форсунок і збільшити безпеку тестування. За допомогою монтажного комплекту можна одночасно закріпити на стенді до чотирьох форсунок Common Rail для вантажних автомобілів та комерційного транспорту або шість форсунок Common Rail для легкових автомобілів.

    EPS 815 - стенди призначені для випробування і налаштування дизельних паливних насосів високого тиску і компонентів. Стенди перевірки ТНВД з безступінчатим електронно-керованим приводом і регулюванням числа обертів. Використовується модульний принцип побудови стендів. Електронне вимірювання кутів попереднього ходу плунжера і початку подачі палива. Можуть комплектуватися механічною (MGT) або електронною (КМА) системою вимірювання кількості подаваного палива. Розрахований на тестування ТНВД до 12 циліндрів. Після проведення випробувань всі дані можна роздрукувати в протоколі.
 
Прилади для перевірки компонентів гальмівних систем

   BFT 100. Тест на вміст води в гальмівній рідині методом визначення точки кипіння: прилад встановлюється на розширювальний бачок гідравлічної гальмівної системи і підключається до акумуляторної батареї автомобіля. Виміряна температура кипіння порівнюється з мінімальними допустимими значеннями для стандартів DOT3, DOT4, DOT5.1, на підставі чого виноситься висновок про необхідність заміни рідини.

Обладнання для аналізу відпрацьованих газів


   Переносний модуль четирьохкомпонентного газоаналізатора BEA 460. Переносний модуль четирьохкомпонентного газоаналізатора.

Клас точності - 0.
Особливості: Bluetooth-зв'язок з ПК (до 30 м);
укомплектований датчиками обертів коленвала і температури масла;
можливо дооснащення модулем димоміра RTM 430.
   Модуль четирьохкомпонентного газоаналізатора BEA 050. Для дооснащення Мотортестер FSA або підключення до ПК (наприклад у складі лінії з оцінки технічного стану транспортних засобів). Клас точності - 0. Доповнюється комплектом для вимірювання NO.
   Модуль димоміра для дооснащення Мотортестер FSA RTM 430 - (застосовується тільки разом з модулем BEA 050/460), для оснащення Мотортестер FSA або підключенню до ПК (наприклад у складі лінії з оцінки технічного стану транспортних засобів) .Коефіціент ослаблення світлового потоку 0 - 100% . Коефіцієнт поглинання 0,5 - 5,5 м-1.
Модуль визначення частоти обертання колінчастого вала по пульсації напруги на АКБ.
Модульна комп'ютерна система аналізу відпрацьованих газів BEA 850.
 
Відділ обладнання (093)974-89-63 або evgeniy.dudnik@bastion.od.ua